Header photo Trigger

BLUE SAFARI I DELFINY

Jak przystało na safari poruszamy się bezpiecznym pojazdem jakim jest duża łódź motorowa z zadaszeniem i przewiewnymi zasłonami, które spuszczamy na postojach aby osłonić się przed promieniami słonecznymi. Wypływamy tylko wtedy, gdy jest dobra pogoda i małe zafalowanie. Na łódź zabieramy świeże owoce i dużo napojów.

W trakcie płynięcia wytężamy wzrok szukając wystających ponad fale płetw grzbietowych. Nie to nie rekiny ;) to ssaki zwiastujące powodzenie żeglarzom – delfiny. Jeśli dopisze nam szczęście spotkamy je po drodze.

Po dopłynięciu na miejsca docelowe rzucamy kotwicę i zaczynamy obcowanie z naturą. Dla każdego, kto nie „snorkował” to wielkie przeżycie szczególnie, gdy poruszamy się w środowisku oceanu, które tworzone jest przez niepowtarzalną mieszankę fauny złożoną z wielu gatunków kolorowych ryb, rozgwiazd, żółwi morskich i krabów, a wszystkie one zdają się być na wyciągnięcie ręki.

Bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Dla tych, którzy nie czują się pewnie pływając mamy odpowiedni sprzęt w postaci kamizelek. Załoga łodzi służy pomocą przy wchodzeniu i wychodzeniu z wody.

CHCESZ WYBRAĆ SIĘ NA WODNE SAFARI ?
Zobacz naszą ofertę >>