Header photo Trigger

BLUE SAFARI

Zbiórka rano pod hotelem około 8:30 - 9:00. Jedziemy busem ok. 40 minut i wysiadamy na parkingu. Piechotą idziemy na plażę gdzie wsiadamy na łódkę. Łódź jest bezpieczna, zaopatrzona w sprzęt ratunkowy i bezpieczeństwa, w tym kamizelki i koła ratunkowe. Na łódce dostępne są przekąski w postaci owoców i napoje. Płyniemy około kilkunastu minut na rafę i piękną plażę przy wyspie. Jeżeli dopisze nam szczęście to zobaczymy delfiny, jeśli będziemy mieli ochotę – i one również – możemy zatrzymać się na chwilę i popływać z nimi. Około 70% uczestników naszych wycieczek miało okazję doświadczyć tych niezwykłych spotkań.

Przy rafie rzucamy kotwicę i spuszczamy zasłony przeciwsłoneczne. Każdy chętny może rozpocząć snorkowanie lub wejść na płytszą wodę i po prostu poleżeć na mieliźnie. W ramach wycieczki zapewniamy urządzenia do snorkowania oraz służymy pomocą we wchodzeniu i wychodzeniu z łodzi. Nasi przewodnicy bezpiecznie poprowadzą sesję snorkową i pokażą interesujące miejsca oraz w miarę wiedzy odpowiedzą na pytania.
Po snorkeling’u (nurkowaniu) płyniemy na piękną plażę gdzie będziemy grillować owoce morza i spożywać napoje. Dla chętnych mamy również piwo, a dla odważnych degustację lokalnego „bimbru”.

Powrót do hotelu po południu około 14:30 - 15:00

Więcej o BLUE SAFARI

 

Zpytaj o cenę >>>